top of page

TOETUSED:

Meiepoolne

Oleme toetanud kooli -ja takistussõidu pisemaid võistlusi kui ka karikasarju ning meistrivõistluseid.
Kui sul on huvi
meiepoolse sponsorluse vastu (näiteks võistlused), siis kirjuta meile ja räägime tingimused läbi!

KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU LEADER -MEEDE

Oleme saanud toetuse esilaaduri, kopa ja pallipiigi soetamiseks LEADER meetme näol.

Kuna hobuste arv on pidevalt kasvab, siis ka töökoormus ja vajadused seoses nende vabapidamisega suurenevad. Traktori haakeseadmete soetamise eesmärgiks on välitingimustes tehtavaid, hobusekasvatusega seonduvaid, töid teha efektiivsemalt ja kiiremalt. Antud seadmeid saame kasutada nii koplite ehitamisel, sõnniku korjamisel, heinarullide virnastamisel, koplist kivide korjamisel ja paljudel teistel eesmärkidel.

PEIPSI-ALUTAGUSE KOOSTÖÖKOGU LEADER-MEEDE

Meie talu liivaplats on loodud koostöökoja LEADER toetuse raames, et luua Ida-Virumaale sobivaid tingimusi hobualaseks õppeks kõikidele huvilistele. Eesmärk on korraldada seminare, õpitubasid, laagreid ja teisi hobustega seonduvaid üritusi, kutsuda erineva eriala spetsialiste, et uusi ja põnevaid teadmisi huvilistele edasi anda. Selle raames kutsume inimesi ka linnast maale, loomade keskele end arendama.

 

 

 

KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU LEADER -MEEDE

Samuti oleme saanud positiivse vastuse kaasaegsemate ja paremate treeningtingimuste loomiseks LEADER projektitoetuse raames. Toetuse saime võistlustakistuste soetamiseks.

Võistlustakistuste soetamisega on meie eesmärk tagada ratsasportlaste arenguks sobivad tingimused, mis loovad turvalisema treeningkeskkonna. Samuti kasutada neid ka looma massaažiseansi või liikumisravi käigus, et parandada nende liikumist ja kehahoiakut. Samuti on meie eesmärk korraldada võistlusi ning kutsuda külla ka välistreenereid!

"Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfond: Euroopa investeeringud maapiirkondadesse"

leaderprojekt.jpg
460_1469_s_s_Sumboolika_ja_ja_selle_kasutamine_co59e.jpg
leaderprojekt.jpg
bottom of page