top of page

KEVADINE RATSALAAGER

Kevadine ja ühtlasi ka meie teine ratsalaager sai aprillikuu viimasel nädalal punkti!

Oli taaskord võrratu päev, sest meie laagrist võtsid osa imelised lapsed. Kõik nii erinevad ja omamoodi ägedad, mis tegi koosolemise ülimalt vahvaks.Esimesed kolm tagasisidet lapsevanematelt:

"Laager ja sellised õppevormis koostegemised on alati lastele huvitavad ,meelepärased. Kirsi ootas innukalt seda päeva ja oli rõõmus selle üle. Ta kiitis tehtud kodukooki - oli olnud super hea!

Ma tean, et lapsed said ka omavahel kontakte vahetada ja suhtlus käib. Tundus, et koosolemine meeldis. Võimaluste korral oleme ikka huvilised osalema."


"Emotsioonid on veel täna laes! Väga meeldis hobuste ilusaks tegemine ja ratsutamine, hobuse hooldamine. Muud tegevused olid ka toredad. Minu üllatuseks sõi laps isegi suppi mida kodus tavapäraselt ei tehta. Nii et tuleb sagedamini saata hobuste sekka!

Aitäh selliste toredate tegemiste eest!"


"Ivelyle laager meeldis väga, oleks tahtnud veel kauem seal olla ning järgmisel päeval ka küsis ikka, et kas täna ei või minna. Söögikoha pealt siis Ivelyle supp maitses väga, koogisõber ta eriti ei ole, aga ülejäänuga oli rahul.Tegevused ka meeldisid tallle, eriti muidugi ratsutamine. Ively ootab juba uut laagrit ja Ively ema jäi ka kõigega rahule."


Üsna pea paneme paika ka järgmiste laagripäevade ajal ning seejärel algab registreerimine ka suvistesse ratsalaagritesse.


Pildid: erakogu ja Katrin Puusepp

Comments


bottom of page