top of page

Parim Uus Seiklus 2024 - hääletamine!

Olin Ida-Viru klastriga liitumise ideed mõlgutanud juba mitu head aastat. Lõpuks selle aasta alguses tekkis ideaalne aeg see ka ära teha! Seni olen kuulnud vaid kiidusõnu, et nii äge, et nüüd ka Ida-Viru piirkonnas sellised teenused ja võimalused saadaval Kui suvel nägin, et on võimalus minna kaasa Parima Uue Seikluse kampaaniaga, siis mul lõi pirni peas särama, sest kohe oli olemas kaks ideaalset ideed!

Esimene idee sellest, mida lapsed trennis ülekõige armastavad. Kuid kuna kõik kahjuks trenni ei mahu, siis on võimalus vähemalt tulla ägedaid asju kogema! Igas trennis me ikka võimleme ja laste esimene võimalik küsimus on alati "Kas ma nüüd püsti saan tulla?". Selle kohta saab infot lugeda ja hääletada siin: https://idaviru.ee/.../seiklusrikkad-lapsed-voltizeerima.../?


Teine idee oli olemas kliendinõudlusest, mida hakati pidevalt küsima pärast sõja puhkemist: "Kas teil sellist võimalust ka on, et saab tulla õppima hobuse valmispanekut ja esmaseid juhtimisvõtteid, sest kunagi ei tea millal ja kus vaja läheb?". Selle kohta saab infot ja hääletada siin: https://idaviru.ee/.../siimumae-talu-praktilised-algtoed.../

Hääletamine lõppeb 20.11 kell 17.00.

Comentários


bottom of page