top of page

Käisime 21.08 Arma ratsatalus võistlustel

21.augustil käisime Arma ratsatalus võistlemas.

Juba enne võistluspäeva algust suutis üks meie ratsanikke end niivõrd vigastada, et pidime kiirabi kutsuma, kuid ilmselgelt ei heidutanud see teda võistlemast.

Esimese parkuuri kõige noorem osaleja Ively tuli meie tallist. Ratsanik, kes sõidab trennides hoopis teiste hobustega, pidi täna võistlema Naraga. Alguses oli väike närv sees, aga nad said suurepäraselt kõigega ise hakkama!

Teine sõit millest me osa võtsime, kõrgusel 70cm, oli ideaalajale. Kuna hobused on harjunud ikka puhtust-kiirust sõitma, siis oli meile kõigile päris korralik katsumus. Triinu startis Androidiga esimesena, mis on sellise parkuuri puhul raskeim osa. Pärast poolt parkuuri oli tunne, et ideaalajast saab ainult 50% täidetud. Võtsid veel suuri kurve ja rahulikult, aga siiski jäi 10sek aega üle. Teiseks startis Karina Naraga, kellel oli juba pilt selgem - mis rütmis ja milliseid kurve võtta, et aeg oleks ideaalajale lähedasem. Sellega nad ka VI koha saavutasid. Viimaseks kaheks startijaks olid veel Jette Androidil, kellel tuli väga hea sõit, aga tänu liigsele rahulikkusele ja suurtele kurvidele jäi ajast veel 7sek üle, ning meie sidemesse mähitud jalaga Chrysanna Naral, kellel oleks ideaalajast olnud aeg üle ainult ca 2sek, kuid liigse mugavuse tõttu ei hoidnud hobust kindlalt tõkkel ning seetõttu paar kp siit kirja tuli.

Siiski oli väga vahva kodust välja saada ja näha kuhu laste töökus viinud on.

Aitäh kogu Arma meeskonnale korraldamast!

bottom of page