top of page

Aasta 2023 kokkuvõte


(meie talu bossidega, kelle kasvatamise kõrvalt me seda kõike teeme)

Möödunud aasta oli tööalaselt IMELINE aasta - eneseareng, brändi kasvatamine, rohkelt uusi võimalusi/kontakte/koostöid jne.


Kohe aasta alguses astusin oma mugavusest välja ja haarasin võimalusest osaleda aasta esimestel kuudel “Turismiettevõtete ja sihtkohtade külalislahkuse arenguprogramm”is. See oli ülimalt arendav ja uute kontaktide loomiseks väga hea kogemus.


Vahepeal osalesin rahvusvahelisel hobuste alasel aastakonverentsil - https://www.siimumaetalu.com/post/aastakonverents 


Seejärel liitusime Ida-Viru Turismiklastriga, mis on olnud ammune eesmärk paremaks brändi kasvatamiseks.


Kevade lõpul käis mul kahel päeval töövarjuks Maahommik - https://etv.err.ee/1608954239/maahommik.


Suve lõpul otsustasime teha klastris muudatusi, et liituda Parima Seikluse kampaaniaga. Kui esimene poolaasta olin rohkem vaatleja ja kuulaja rollis, siis augustist olen pannud rohkem rõhku turundusele ning liitunud iga võimaliku võimalusega, mis meid edasi viiks. Voltižeerimise seiklus võitis lõpuks lausa kaks tiitlit - Rahva Lemmik ja Žürii eripreemia Parim Uus Tulija. https://pohjarannik.postimees.ee/.../uued-seiklused...


Sügisel kutsus Hariduskopter liituma mind “Ida-Virumaa noorte töövaatlusprogramm”iga. Väga äge idee, mis aasta viimastel kuudel kasvatas tänu Ida-Viru ettevõtjate panustamisele endale mega-tiivad, et juba järgmisel aastal palju korda saata!

Sügise keskel jõudis meie poodi ka Maaleht - https://maaleht.delfi.ee/.../vaikepood-muus-kahe-ja-poole... 


Kuna Siimumäe talul oli esimene täisaasta omas pesitsuspaigas, siis oli 2023.aastal rohkelt ehitust, arendamist ning ideede korjamist, kuhu suunas liikuda. Lisaks sellele kasvas meie isiklike hobuste arv 11ni ning trenniliste arv tõusis meeletu hüppega lakke! Korraldasime mitmeid võistluseid, üle Eestilisi koolitusi, esimese lastelaagri, esimese Jõulumaa, alustasime poniringiga jne.


Tänu Skijoringu pakkumisele külastas meid veel Maaleht - https://maaleht.delfi.ee/.../hobusuusklemine-alutagusel... 


ja esimese Jõulumaagia tõttu ka Põhjarannik - https://pohjarannik.postimees.ee/.../siimumae-talu-pakub... 


Mõni päev enne aasta lõppu jõudis meie juurde ka suurem Ida-Viru pressigrupp, kellele tutvustasime ülipisikest osa meie tegemistest - https://www.tv3.ee/.../hobutalu-kutsub-lapsi-teistmoodi.../ 


Lühidalt olen selle aastaga nii palju uusi kasulikke teadmisi omandanud, ägedaid kontakte leidnud ning koos oma seljataguse meeskonnaga põnevaid asju korda saatnud. Uueks aastaks oleme samuti juba mõned eesmärgid seadnud.


Hoidke ennast ja lähedasi ning tehke seda, mis täidab teie südant!

Comments


bottom of page